Tweede gouden ster is binnen!

door Volley Westerlo zondag, september 02, 2018

Van bij de opstart heeft onze club ingezet op een grondige hervorming en professionalisering van de jeugdwerking. Deze moeilijke en uitdagende oefening met veel obstakels leverde na één seizoen al een eerste ster op van het Jeugdsportfonds. Na twee seizoenen mag Volley Westerlo nu een tweede Gouden Jeugdclub-ster opspelden! Het behalen van deze sterren is geen doel op zich maar wel een mooie erkenning voor het harde werk van onze Jeugdcoördinator, sportieve cel, het bestuur en alle trainers. Het is tevens een beloning voor het geduld en begrip van onze volley-ouders die mee hebben bijgedragen aan dit succes. Op naar de derde ster!

Volley Westerlo

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.